ZABIEG MODELOWANIA UST


Zabieg modelowania ust ma na celu poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Zabieg wykonuje się za pomocą preparatów kwasu hialuronowego. Jest to doskonały środek modelujący i poprawiający nawilżenie czerwieni wargowych. Ma konsystencję żelu, który poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami wprowadza się w kontur lub czerwień wargową, zachowując wielką precyzję i spełniając oczekiwania pacjentów co do przyszłego wyglądu ust.

Po zabiegu usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Ponieważ okolice ust są bardzo wrażliwe, proponujemy pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego przed zabiegiem.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK (kwas hialuronowy)


Z czasem, a także pod wpływem czynników takich jak stres, palenie tytoniu czy niezdrowy tryb życia, skóra twarzy staje się wiotka i pojawiają się na niej zmarszczki. Procesy starzenia związane są z działaniem wolnych rodników oraz ubywaniem w skórze włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego, które odpowiadają za wiązanie w niej cząsteczek wody.

Przy zastosowaniu najnowszych technik wypełniania zmarszczek skutecznie powstrzymujemy efekty upływu czasu i przywracamy skórze młody, świeży wygląd. Do zabiegów wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego.


Wskazania do zabiegów wypełniania zmarszczek:


  • bruzdy nosowo-wargowe (zmarszczki między nosem i ustami)
  • opadnięte kąciki ust
  • podkrążone oczy ( wypełnianie "doliny łez")
  • zmarszczki nad górną wargą ( tzn. " zmarszczki palacza")
  • zmarszczki między brwiami
  • zmarszczki „kurze łapki"
  • poziome zmarszczki na czole
  • korekta nosa


Po zabiegu skóra nabiera jędrności i elastyczności, widoczne jest wygładzenie i redukcja zmarszczek czy bruzd. Przy zastosowaniu preparatów najnowszej generacji i systematycznemu powtarzaniu procedury, każdy kolejny zabieg jest bardziej efektywny, a rezultaty utrzymują się dłużej.