Szkolenia

Chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi.

W ramach studiów podyplomowych na Wydziale Nauk Medycznych im. Zbigniewa Religi w Zabrzu Akademii Śląskiej Nauk Stosowanych w Katowicach szkolę lekarzy, przygotowując ich do wykonywania zabiegów z medycyny estetycznej. Wśród nich są specjaliści różnych dziedzin, m.in. interniści, stomatolodzy, chirurdzy.

Podczas szkoleń studenci, pod moim okiem i z moją pomocą, przeprowadzają prawie wszystkie zabiegi medycyny estetycznej. Te szkoleniowe weekendy cieszą się zawsze dużą popularnością wśród pacjentek oraz pacjentów, bowiem zabiegi wykonujemy w cenach promocyjnych.

W ramach szkoleń likwidujemy zmarszczki, a robimy to za pomocą botoksu, kwasu hialuronowego czy nici. Popularny jest także tzw. wampirzy lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem osocza, którym ostrzykujemy twarz, szyję, skórę dłoni.

Ale nie tylko walczymy ze zmarszczkami. Leczymy też migreny, wzmacniamy włosy, usuwamy zmiany skórne, wypalamy szpecące naczynka. Przy okazji można liczyć na konsultacje i porady lekarskie.

Na koniec o tym, co również niezwykle istotne – w gabinecie za każdym razem panuje sympatyczna atmosfera. Nie brak żartów, dobrego humoru, które znakomicie rozładowują napięcie u wielu pacjentek i pacjentów.

Zabiegi w ramach szkoleń odbywają się głównie w ciągu roku akademickiego, a o terminach informujemy poprzez profil na Facebooku.