PERSONEL


dr n. med. Marzena Glinka

W 1979 roku ukończyłam III liceum ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie. Rozpoczęłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku Historia Sztuki. Równocześnie w roku 1980 rozpoczęłam naukę w Pomaturalnym Studium Kosmetycznym w Puławach.
Od roku 1984 pracowałam w gabinecie kosmetycznym. W tym czasie ukończyłam wiele kursów z zakresu pielęgnacji, makijażu i masaży zarówno w Polsce jak i za granicą. 
W roku 1991 rozpoczęłam pracę jako wykładowca w Policealnym Studium Kosmetycznym w Kielcach. Od 1996 roku pracowałam na Akademii Medycznej w Łodzi. Byłam współorganizatorką pierwszych w Polsce studiów Licencjackich i magisterskich w zakresie Kosmetologii. Współpracowałam z Akademią Medyczną w Bydgoszczy oraz z filią Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu. 
W 2012 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Od 2013 roku pracuję jako wykładowca w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.
Jestem autorką i współautorką 48 artykułów oryginalnych i przeglądowych, oraz współautorką podręcznika dla studentów kosmetologii.
Byłam organizatorką VI ogólnopolskich konferencji z zakresu kosmetologii (wspólnie z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi).
Jestem promotorem pomocniczym pracy doktorskiej realizowanej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Zakładzie Psychodermatologii.


Lekarz medycyny Grzegorz Sztolcman

Specjalista chirurgii ogólnej. Od ponad 20 lat specalizuje sie w chirurgii ręki.

W chwili obecnej Specjalizant Chirurgii Plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej w CMKP Szpital Kliniczny im. prof. Orłowskiego w Warszawie


Dr n. med. Marcin Repetowski

Wysokiej klasy specjalista dla którego laryngologia i medycyna estetyczna jest zawodową domeną od wielu lat. W swojej praktyce stosuje najnowsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy. Doświadczony szkoleniowiec. Członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.


Wykształcenie :

2000 - Wojskowa Akademia Medyczna – wydział wojskowo-lekarski

2005 – Uniwersytet Medyczny – wydział fizjoterapii

2006 – uzyskał stopień doktora nauk medycznych

Zawodowo związany z Łodzią i Warszawą


mgr Małgorzata Händel

Jestem dyplomowaną pielęgniarką oraz absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWSP gdzie uzyskałam tytuł magistra rehabilitacji i edukacji zdrowotnej.  Stale uzupełniam swoje kwalifikacje pielęgniarskie na licznych kursach i szkoleniach.


Swoje pierwsze kroki w praktyce pielęgniarskiej stawiałam na oddziale chirurgii ogólnej Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu na oddziale zabiegowym, wypracowałam techniki współpracy z lekarzem i asystowania podczas zabiegów medycznych. Aktualnie dostrzegam wartość i wykorzystuję w medycynie estetycznej zdobyte wówczas umiejętności.


W swojej pracy stawiam na profesjonalizm w podejściu do pacjenta  przejawiający się w rzetelnym i wyczerpującym przekazie  informacji na temat wszelkich aspektów zdrowotnych  , które mogą interesować osoby poddające się zabiegom medycyny estetycznej. Praca, którą wykonuję daje mi ogromną satysfakcję a to w połączeniu z zaangażowaniem i empatią całego zespołu tworzy niepowtarzalną i przyjazną atmosferę, która wpływa na samopoczucie i zadowolenie naszych pacjentów.