PARTNERZY


W Szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej takie jak liposukcja wodna Body Jet, powiększanie piersi naturalnie własnymi komórkami tłuszczu (metoda Beauli), pełne modelowanie ciała, powiększanie piersi implantami renomowanych producentów, korekta uszu, korekta powiek – wszystkie zabiegi wykonywane w komfortowych warunkach szpitalnych z pełną obsadą anestezjologiczną oraz przez renomowanych chirurgów plastycznych z wieloletnim doświadczeniem.


Stary Hangar to nowoczesny klub Fitness&Wellness. Jest to nowe i niezwykłe miejsce na mapie Gliwic. Stary Hangar wyróżnia się na tle innych klubów sportowych przyjazną, "domową" atmosferą, gdzie szanse na trening i odpoczynek mają osoby w każdym wieku. Nasi Klubowicze mają możliwość skorzystania ze strefy siłowej, gdzie ćwicząc na profesjonalnym sprzęcie Milon, pod okiem trenera, łatwiej i szybciej osiągną swój cel. Bogaty wachlarz zajęć grupowych sprawia, że do treningu nigdy nie wkradnie się rutyna.


Dla fanów sportów rakietowych, mamy do zaoferowania 4 korty do squasha oraz boisko do badmintona. Natomiast, dla pragnących relaksu i odpoczynku, są do dyspozycji sauny i gabinet masażu. STARY HANGAR to miejsce, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie i na pewno będzie czuł  się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo. 


www.staryhangar.pl


Stary Hangar jest partnerem doktora Michała Ekkerta w  programie „Twoje piękno” realizowanego przez Telewizję TVT


Oferujemy szeroki zakres sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Masaż leczniczy, rehabilitację i odnowę biologiczną oraz usługi Dietetyka klinicznego