O NAS


Rynek medycyny estetycznej w ostatnich latach w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Pacjentki i pacjenci dbają nie tylko o podstawowe zabiegi kosmetyczne, ale również coraz częściej korzystają z pomocy kosmetologów. Obserwujemy, że zdobycze medycyny estetycznej dla bardzo wielu stały się przedsionkiem chirurgii plastycznej, a w przypadku wielu zabiegów pozwalają dokonać wielu korekt, które nie tylko w sposób znaczący poprawiają wygląd ale również nasze samopoczucie.


Niestety bardzo często medycyną estetyczną zajmują się nie tylko lekarze, co powoduje że pacjentki i pacjenci trafiają do osób bez stosownych kwalifikacji, co później obserwujemy w naszej codziennej praktyce. 


Stworzyliśmy zespół składający się z wykwalifikowanej kadry lekarskiej, zajmujący się na co dzień w sposób profesjonalny medycyną estetyczną, podbudowaną wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetologii.


Pracujemy z dr n. med. Marzeną Glinką prezesem ogólnopolskiej Izby Kosmetologicznej, co doskonale łączy medycynę estetyczną z kosmetologią.


Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości wypełniaczy i leków,

gwarantując bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów


Medycyna Estetyczna którą się zajmujemy to prawdziwe oparcie w etyce zawodu, profesjonalizmie,

a nade wszystko zgodnie z łacińskim przysłowiem Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić.


NASZ ZESPÓŁ

dr n. med.
Michał Ekkert

dr n. med.

Marzena Glinka​​​​​​​

Lekarz medycyny Grzegorz Sztolcman​​​​​​​

Dr n. med.

Marcin Repetowski​​​​​​​


PRZYDATNE LINKI