O MNIE - dr n. med. MICHAŁ EKKERT


Lekarz medycyny estetycznej


Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, od 1999r. rozpocząłem pracę zawodową jako lekarz, pracując w szpitalach na terenie Województwa Śląskiego.   Od początku mojej kariery stawiałem na bliski kontakt z pacjentem, zrozumienie jego problemów zdrowotnych, ale również wyczucie empatii. W roku 2015r. obroniłem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych  z tematyki jakości leczenia, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań pacjentów względem opieki medycznej.

Medycyna estetyczna jest nie tylko jedną z dziedzin, którą zajmuję się w swojej praktyce lekarskiej ale również moją pasją. Pasją, którą interesuję się od wielu lat, współpracując aktywnie ze środowiskiem kosmetologów.


Dlatego też dążąc do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji jak i umiejętności oraz rozwoju innych kosmetologów i lekarzy  medycyny estetycznej byłem inicjatorem utworzenia Instytutu Kosmetologii i Badań Leków, który prowadzi działalność szkoleniową oraz naukowo-badawczą.


Dodatkowo zaangażowałem się w budowę samorządu kosmetologów będąc członkiem Komitetu Założycielskiego  Krajowej Izby Kosmetologii.


Jako lekarz medycyny estetycznej szczególną uwagę poświęcam dokładnemu wywiadowi  i rozmowie z pacjentem, gdyż tylko takie współdziałanie może przynieść  satysfakcjonujący dla obu stron efekt.

Obecnie praktykuję w gabinecie Medycyny Estetycznej w Paniówkach .


Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania.